Telefoonnummers en mail:

Huisartsen:  T. Garbe   4201701 t.garbe@helianth.nl

                     J. Priester 4219060 j.priester@helianth.nl

assistentes:    assistentes@helianth.nl

Fysiotherapie: 4205580
                         Henk Cramer 4205580  peterinrotterdam@gmail.com
                         Bas Claassens 4205580 basclaassens@hotmail.com
                         Anne-Marleen 4205580  massagetherapy4u.am@gmail.com
                         Bas van der Merve 4205580 basvandermerve@gmail.com
                         Sammy
                         Mirte van Pelt  4205580 mirtevanpelt@gmail.com
                        

Euritmie:   Katrin Beise  0644124050 kbeise@gmail.com

Psychologe: Jacqueline Gerbrands 0655774056 j.gerbrands@psychologe.nl
                    Evelien van Leeuwen 0633103112 evelien@praktijkhetnoorden.nl

Kunstzinnige therapie: Esther Slobbe 0620241753 esther@dekunstzinnigtherapeut.nl

Muziektherapie: Wouter Mol 0615586206 muziektherapie@helianth.nl

Verloskundige: Kapping Mwamba 0681324882

Consultatiebureau: Carolien Major 4201701 kind.ouders@gmail.com

POH somatiek: Carla Prop 0631391916 pohprop@gmail.com
POH ggz:          Ivet Sevincsoy
                        Adriana Colceriu

Ergotherapie: Nadine Wachter 0649259644 nswachter@gmail.com

 

Voor algemene vragen kunt u het formulier invullen

Contact helianth

Stel uw vraag. Vul minimaal de velden met een * in.

Therapeuticum Helianth
Blondeelstraat 15
3067 VA Rotterdam
Alexanderpolder