Telefoonnummers en mail:

Huisartsen:  T. Garbe   4201701 t.garbe@ezorg.nl
                                                (ivm de nieuwe wet AVG alleen nog via dit mailadres. Ik kan alleen antwoorden als u zorgmessenger geinstalleerd heeft.

                     J. Priester 4201701 j.priester@ezorg.nl

assistentes:    info.huisartshelianth@ezorg.nl

Fysiotherapie:   010 4205580 of info@helianthfysiotherapie.nl

                         Henk Cramer
                         Bas Claassens
                         Anne-Marleen Pakvis
                         Bas van de Merwe
                         Mirte van Pelt
                         Martin Springvloed
                         Natalie Lajcqi
                         Wander Kriek
                        

Euritmie:   Katrin Beise  0644124050 kbeise@gmail.com

Psychologe: Evelien van Leeuwen 0633103112 evelien@praktijkhetnoorden.nl

Kunstzinnige therapie: Esther Slobbe 0620241753 esther@dekunstzinnigtherapeut.nl

Muziektherapie: Wouter Mol 0615586206 muziektherapie@helianth.nl

Verloskundige: Kapping Mwamba 0681324882

Consultatiebureau: Carolien Major 4201701 kind.ouders@gmail.com

POH somatiek: Carla Prop 0631391916 pohprop@gmail.com
POH ggz:          Ivet Sevincsoy        4201701
                        Adriana Colceriu      4201701

Ergotherapie: Nadine Wachter 0649259644 nswachter@gmail.com

Logopedie(centrum voor logopedie): Michelle Tuns 2095522 info@centrumvoorlogopedie.nl

Dietiste: Elise van den Heuvel 2025165 elise.vandenheuvel@dietistenpraktijkhrc.nl

 

 

Contact helianth

Stel uw vraag. Vul minimaal de velden met een * in.

Therapeuticum Helianth
Blondeelstraat 15
3067 VA Rotterdam
Alexanderpolder